Teikiamos paslaugos

Šlavimas rankiniu ir mechanizuotu būdu

Šlavimas dažniausiai yra lauko teritorijos valymo priemonė. Šlavimo paslaugos nauda yra tai, kad smulkių šiukšlių surinkimas tampa greitesnis. Ypatingai tai aktualu rudens sezonu kaip medžiai atsikrato savo rūbų ir visos miesto teritorijos prisipildo lapais. Greitam ir kruopščiam didelių teritorijų valymui dažnu atveju yra pasiteikimas ir mechanizuotas valymo būdas.

Žolės vejos įrengimas, pjovimas, laistymas, tręšimas

Žalieji plotai yra miesto puošmena, bet jais reikia rūpintis nuo pavasario iki rudens laikotarpio. Šių teritorijų priežiūra yra labai svarbi ne tik dėl to, kad tai yra prestižo reikalas, bet ir įstatymais reglamentuojamas teritorijų tvarkymas. Dėl šios priežasties organizacijos ir gyventojai turi rūpintis savo teritorijos švara ir tvarka. Išankstinė šios paslaugos rezervacija suteikia galimybę būti ramiems, kad teritorija bus prižiūrima laiku. Vasaros laikotarpiu poreikis pjauti žolę didėja. Pasirūpinkime, kad teritorijoje auganti žolė nebūtų tokia, kad į ją įžengęs vaikas, arba net suaugęs žmogus taptu nematomu.

Eksploatacijos sąnaudų skaičiavimas, skirstymas ir optimizavimas

Sąnaudos yra prekių gamybos, paslaugų teikimo metu sunaudotų ekonominių išteklių vertinė išraiška. Optimizuoti savo sąnaudas yra svarbu, kad daugiau lėšų liktų įmonės ir gyventojų sąskaitose. Teisingai apskaičiuotos sąnaudos leidžia vesti jų apskaitą ir siekti jas, kad jos kardinaliai nesikeistų ilguoju veiklos laikotarpiu.

Finansų, buhalterinės apskaitos, skolų bei biudžetų planavimas ir valdymas

Skaičiai ne visiems žmonėms yra mieli ir priimtini. Kai kurie žmonės, net ir dalis verslo subjektų vengia finansinių buhalterinių grandžių. Jeigu įmonė susidėliotų prioritetus, galima pateikti bendrą paketą, į kurį įeitų ne tik piniginių srautų tvarkymas, bet ir bendros įmonės koncepcijos formavimas.

Šilumos punktų ir šildymo sistemų priežiūra

Šildymo sistemos ir punktai yra gyvybiškai reikalingi infrastruktūros įrenginiai. Šie įrenginiai turi visada veikti ir užtikrinti tinkamą šilumos tiekimą, ypatingai šaltuoju metu laiku. Priežiūra ir inspektavimas leidžia užkirsti kelią gedimams, bet jeigu iškilo bėdų, MES PASIRUOŠĘ JAS GREITAI IR KOKYBIŠKAI IŠSPRĘSTI.

Elektros ir žaibosaugos sistemų priežiūra

Žaibosaugos sistemos pastate yra įrengiamos pagal tai, kokios klasės žaibosaugos sistema yra reikalinga konkrečiam statiniui.Pastatų administratoriaus veikloje numatyta ir elektros sistemų priežiūra. Netvarkinga elektros instaliacija ir įrenginiai gali kelti labai rimtą pavojų. Remiantis Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis elektros įrenginių sukelti gaisrai sudarė beveik 8 % visų šalyje kilusių gaisrų. Elektros instaliacijos priežiūra turi būti prioritetas ne tik tam, kad užtikrintų jums komfortišką gyvenimą, bet ir dėl saugumo ne tik jūsų turtui, bet ir gyvybei. Žaibo grėsmė taip pat yra labai reali, net gyvenant pastatuose su žaibosaugos sistema, dėl šios priežasties šių sistemų priežiūra bei prevencija yra privaloma visiems pastatams.

Vandentiekio ir nuotėkų sistemų priežiūra

Vandens tiekimas tiek gyvenamuosiuose namuose tiek ir biuruose yra vienas iš elementų, kuris leidžia jaustis komfortiškai. Įsivaizduokite, kad savaitę gyvenate be vandens savo bute ar biure. Todėl vandentiekio ir nuotėkų sistemos priežiūrai reikia atsakingų ir savo darbą išmanančių specialistų dėmesio. Profesionali komanda, turinti didelę patirtį šioje srityje leis užtikrinti tvarkingą ir savalaikę profilaktiką.

Fasadų, stogų, langų valymas

Išorinis fasado vaizdas suformuoja pirmą įspūdį, ar tai būtų daugiabutis ar verslo subjektas. Fasadas parodo kaip yra rūpinamasi šiuo statiniu. Tvarkingos statinio išorės reikalauja Klaipėdos miesto tvarkymo ir švaros taisyklės. Todėl visų statinių administratoriai yra įpareigoti prižiūrėti savo statinio fasado būklę. Fasadas dažniausiai kenčia nuo piešinių ant sienų ar kitų vandalizmo veiksmų, dėl kurių pastato fasadui prireikia remonto. Fasadų estetika turi rūpintis ir gyventojai daugiabučiuose namuose.

Langai yra skirti šviesai į pastato vidų patekti. Paprastai langai yra gaminami iš skaidraus stiklo arba stipraus skaidraus plastiko. Lango rėmas dažniausiai gaminamas iš įvairios rūšies medienos arba plastiko. Nešvarūs langai apriboja šviesos patekimą į patalpas, todėl yra sunaudojama daugiau elektros energijos – eikvojami finansiniai ir energetiniai resursai. Taupydami jūsų pinigus ir rūpindamiesi ekologija siūlome jums langų valymo paslaugą. Švarus langai yra ir gero įvaizdžio detalė.

Stogų valymas yra aktualus kai žiemos laikotarpiu iškreta didelis kiekis sniego ir jis laikosi ant stogų ilgą laiką. Sniego svoris gali pažeisti stogo konstrukcijas ir tai gali lemti viso pastato griūtį. Nevalyto kamino keliamas pavojus yra realus žmogaus gyvybei ir jo turtui. Dažnai tai susiję su jo nepriežiūra ir nesavalaikiu valymu. Degimo metu kaupiasi suodžiai, ant kamino sienų nusėda dalelės, kamino angos plotis mažėja ir kai kamino pralaidumas sumažėja iki kritinės masės, iškyla gaisro pavojus. Todėl kaminų valymo paslauga yra labai svarbi, kad jums būtų saugu ir malonu gyventi savo namuose.

Kasdienis vidaus patalpų valymas

Švara yra vienas iš gero įvaizdžio formavimo faktorių ne tik individualiam žmogui, bet ir verslo sektoriui. Kiekvienas žmogus nori turėti savo namus švarius ir tvarkingus, bet ne kiekvienas žmogus turi tam laiko ar noro. Todėl mes atliekame vidaus patalpų valymą. Tai siūlome ne tik juridiniams asmenims, bet ir individualiems klientams. Finansiniu požiūriu vidaus patalpų paketo užsakymas kainuotų mažesnes sumas nei išlaidos etatinio valymo paslaugas atliekančiam asmeniui.